Líbí se ti web a chceš taky?

Pomáhám na svět novým zajímavým projektům

Máš nápad, který bys ráda uvedla do života a potřebuješ ho dostat mezi lidi?

Můžu ti s tím pomoct vytvořením webu.

Čti dál ;)

Weby, které jsem spoluvytvářela

Webové stránky pro fascinované lektory a tanečníky svobodného vědomého tance, kteří prošli výcvikem Fascinace tancem u Raducy Vojáčkové.

Webové stránky hravé a praktické španělštiny pro radost, které nabízí jak miniskupinovou konverzaci pro aktuální sezónu, tak i jazykový mentoring a lekce pro úplné začátečníky.

Oáza klidu v Beskydech

Webové stránky pro stylovou chatu v Beskydech, kde můžete strávit svůj odpočinek v klidu uprostřed přírody a zároveň i aktivně, neboť v okolí se nachází spousta zajímavých míst pro výlety.

Možnosti pro tebe

Jedna stránka

Je možné udělat pouze jednu dlouhou stránku, kde budou všechny potřebné informace. hodí se to v případech, že web bude sloužit víceméně jako jakási vizitka, kontakt či ukázka portfolia tvé práce, zkrátka žádné velké detaily ani rozepisování, ale jako základní informace či kontakt to může stačit.

Celý web

Vytvoření kompletního webu s tolika podstránkami, kolik budeš potřebovat. Moderní design, spousta možností.

Jak bude naše spolupráce probíhat?

Na úvodním setkání probereme, co děláš a čím se zabýváš. Trochu lépe se poznáme, abych měla představu, co by se ti mohlo líbit. Řekneš mi, jak si představuješ svůj web - rozčlenění, barvy, témata.... a také jakou máš časovou představu o tom, kdy by to mělo být hotové. Poté ti pošlu pár grafických návrhů na výběr a pustíme se do toho. Během vytváření webu budeme spolu v kontaktu a budeme společně ladit texty i grafický design. Podle toho, jak rozsáhlý budeš chtít web - kolik podstránek a kolik času nám to zabere, se bude odvíjet i cena, viz níže. Záleží také jestli výběr fotografií budeš nechávat spíše na mě anebo poskytneš svoje. Texty na webu budou tvé - jejich sepisování ti pomůže odpovědět si na spoustu otázek týkajících se tvého projektu -  je to skvělý nástroj, jak si spoustu věcí uvědomit či ujasnit. S nadpisy či titulky ti mohu pomoct. Budu ti posílat průběžně návrhy a po tvém odsouhlasení se posuneme zase o kousek dál. Budeme tvůj web tvořit společně krůček po krůčku, aby byl s tebou, co nejvíc v souladu a ty mohla být spokojená s tím, co chceš světu sdělit a co prezentuješ.

Kolik tě to bude stát?

Cena webu

ode mě se pohybuje mezi 5 až 12 tisíci, záleží kolik času nám to zabere a co vše budeš potřebovat. Pokud budeš chtít jen jednu stránku cena je 1600 Kč.
Úvodní setkání zDARma online či na živo (pokud jsi z Prahy a okolí) si objednej, prosím, níže a do zprávy napiš, čím se zabýváš a pro jaký projekt své stránky chceš. 

Děkuji


Těším se na naši spolupráci a tvoření