Kde teď tančíme a co nás čeká příště?

20.09.2020

Ahoj!

V říjnu a listopadu tančíme zase v čajovně v Dobříši, bezpečném prostoru, který nás přijal stejně ochotně jako jeho milá tvořitelka Katka.

Minule jsme začali stromem života, abychom se krásně seznámili a propojili se svým tělem a uvědomili si své spojení se Zemí a se svými kořeny/ chodidly. Ta jsme vnímali především a vraceli se k nim pokaždé, když jsme nevěděli kudy kam. Chodidla jsou pevným bodem, spojením se Zemí, která nás vždy podrží. Ať se rozhodneme pro jakýkoli pohyb, směr či cestu, pevná země je stále tady a můžeme se o ni kdykoli opřít, kdykoli se k ní vrátit. Je jako milující matka, která tady pro nás vždy je a přijímá nás takové, jací jsme. 

Příště budeme tančit svobodu. Celý tento podzimní cyklus se ponese v duchu našich božských vlastností, ke kterým máme všichni přístup ve svém nitru. Pokud jsme si tedy k nim nezavřeli cestu. Možná je tam nějaká překážka, možná jen kamínek a možná zjistíme, že nám to krásně proudí. A třeba zjistíme, že ve vztazích to krásně proudí, ale v práci ne. Kdoví! 

Pokud vás zajímá, jak to se svobodou máte právě vy, pojďte se k nám přidat do kruhu žen v úterý 13.10. od 19,30 v čajovně v Dobříši.

A tady je malá ochutnávka: