Inspirováno tancem a životem

Milé ženy, ráda bych, abyste měli větší představu o tom, kdo jsem, a s kým vás třeba láká tančit :) Proto jsem se rozhodla, že budu znovu psát blog se svými postřehy, ale hlavně s inspirací a prožitky z tance.

Podzim/zima

23.11.2020

Příroda se začíná halit do svého zimního kabátku prvními mrazivými rány. Je čas jít k sobě a snít. Snít o tom, co bychom chtěli nově ve svém životě. A pustit to, co nám už neslouží a co už nechceme dále žít. Je dobrý tomu poděkovat a nechat to s láskou jít. Poděkovat za to, že jsme to mohli žít, a za zkušenost a moudrost, kterou nám to přineslo......

Potřeba vědomého tance přišla s množstvím informací, které se na mě valily nebo za kterými jsem se často vydávala a ve kterých jsem se potřebovala zorientovat a nevěděla jak.

Další kroky

03.11.2020

Jakmile dáme VeSmíru jasně najevo, co chceme, začne přicházet inspirace na další kroky. Začne nás to vést k zajímavým knihám, lidem, činnostem a příležitostem, které mohou podpořit náš záměr či které potřebujeme k tomu ,abychom se mohli něco nového naučit a posléze začít dělat.

Už před dvanácti lety mi tichý hlásek šeptl, abych začala tančit, a až teď jsem si uvědomila, že tím nebyl myšlen jen tanec, ale způsob života. Tehdy s tím přišel i název, tanec srdce, a moje reakce byla, že já přece tančit neumím, jak bych se tomu tedy mohla věnovat?

Poslední dobou mám pocit, že potřebuji přijmout mužskou energii. Proudí shora a já ji vnímám jako božskou. Tam nahoře byl vždycky Bůh, otec. Mám ho postaveného vysoko. Muže. A zároveň mi něco v tom brání. Toužím po něm, po jeho přízni, po jeho společnosti, po jeho podpoře, ochraně a lásce. A zároveň s ním musím pořád bojovat. Vlastně spíše je...